schoolteam

Hilde Debouck

directeur

directie@kouterkind.be

Lorrie Vanalderweireldt

zorgcoördinator

zoco@kouterkind.be

Kleuter

Nathalie Brouckaert

peuter

nathalie.brouckaert@kouterkind.be

Ingrid Behaeghel

kinderverzorgster

ingrid.behaeghel@kouterkind.be

Sophie Steverlynck

1ste kleuter

sophie.steverlynck@kouterkind.be

Hilde Desender

1ste kleuter

hilde.desender@kouterkind.be

Janah Vanderheyden

2de kleuter

janah.vanderheyden@kouterkind.be

Kimberly Missiaen

3de kleuter

kimberly.missiaen@kouterkind.be

Marleen Stroobant

ambulante leraar

marleen.stroobant@kouterkind.be

Charlotte Lemiegre

ambulante leraar

charlotte.lemiegre@kouterkind.be

Lager

Nathalie Reheul

1ste leerjaar

nathalie.reheul@kouterkind.be

Evelien Bracquez

1ste leerjaar + zorgleraar

evelien.bracquez@kouterkind.be

Anne Debouck

2de leerjaar

anne.debouck@kouterkind.be

Jade Syoen

2de leerjaar + zorgleraar

jade.syoen@kouterkind.be

Wim Vanoverberghe

3de leerjaar

wim.vanoverberghe@kouterkind.be

Geert Depuydt

4de leerjaar + ICT-coördinator Kouterkind

geert.depuydt@kouterkind.be

Inge Wyffels

5de leerjaar

inge.wyffels@kouterkind.be

Björn Dewulf

6de leerjaar

bjorn.dewulf@kouterkind.be

Dieter Delbarge

zorgleraar + OKAN

dieter.delbarge@kouterkind.be

Jan Dutoo

leraar lichamelijke opvoeding

jan.dutoo@kouterkind.be

Ondersteuning

Marleen Leeman

secretariaat

marleen.leeman@kouterkind.be

Sonja Tanghe

secretariaat

sonja.tanghe@kouterkind.be

Josiah Soetaert

ICT-coördinator SG De Zaaier

Onderhoud en refter

Heidi Treve

Isabelle Durie